ارسال مواد غذایی مراکش به قطر

به گزارش گلفود، مراکش اعلام کرده است که  هواپیماهای حامل مواد غذایی را به قطر اعزام خواهد کرد تا پس از تنش‌های دیپلماتیکی که بین قطر و کشورهای عربی اتفاق افتاده و منجر به تنش‌های اقتصادی شده است نیاز غذایی این کشور را تأمین کند.

بر اساس این گزارش قطر 80 درصد نیاز اساسی خود را از کشورهای همسایه تأمین می‌کرد و پس از مشاجرات دیپلماتیک با کشورهای عربی برای تأمین آب و غذای مردم این کشور با ایران و ترکیه مذاکره کرده است.

وزیر امور خارجه مراکش اعلام کرده است این تصمیم بر اساس احکام اسلامی انجام می‌شود که به مسلمانان سفارش کرده تا از برادران مسلمان خودشان به ویژه در ماه رمضان حمایت کنند.

عربستان، امارات متحده عربی، مصر و بحرین کشور قطر را به حمایت از گروه افراطی داعش متهم کرده‌اند که این ادعا توسط دوحه رد شده است. 

مراکش اعلام کرد که درباره اختلافات قطر و کشورهای عربی همچنان موضع بی‌طرفانه خواهد داشت اما به آنها پیشنهاد می‌کند که به شرایط عادی برگردند. 

وزیر اقتصاد قطر هم اعلام کرد که قطر به عنوان ثروتمندترین کشور از نظر سرانه افراد منابع به حد کافی دارد که در برابر مواجهه با فشارهای اقتصادی بتواند مقاومت کند.

ارتباط با ما

آدرس: تهران خیابان زرتشت غربی ساختمان اداری کیان


تلفن : 88962533- 88983863 -88912708-21-98+
Info@goolfood.com
Whats App & Telgram: +989213779560 

صفحه اصلی     درباره ما     محصولات     اخبار      تماس با ما    
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به بازرگانی گلفود می باشد.     |      ایران طراح